Bestchange.ru — моніторинг обмінників валют. В якому обміннику міняти гроші?

271

У багатьох людей періодично виникає необхідність обміняти електронну валюту. Наприклад, WMZ перевести в WMZ, з AlertPay перекинути гроші на Webmoney і т. п. В наш час це не проблема: пунктів обміну дуже багато — вибирай будь-який. Але в перший-ліпший не підеш, вірно? А раптом це обмінник-лохотрон? І поки знайдеш в інтернеті інформацію про конкретному обміннику, вже передумаєш міняти. В процесі пошуку підсвідомо виникає бажання переглянути всі обмінники в одному місці, дізнатися рівень довіри до них, курси, запас валют і т. п. На щастя, такі сервіси існують. З одним із них — Bestchange — ми ознайомимося в цій статті.

Передусім зробимо акцент: Bestchange.ru — це не обмінник, і ви не зможете обміняти на ньому валюту. Цей сервіс проводить моніторинг та аналітику багатьох автоматичних обмінників. Їх список значний — понад 40 сервісів. Зайшовши на сайт Bestchange, ви зрозумієте, наскільки зручно виводиться інформація. По кожному обменнику виводяться його дані — вік сервісу, курс, рівень ділової активності (Business Level) і його резерв. Зрозуміло, що оперуючи такими даними вибирати відповідний обмінник стає легше.

Після надійності обмінника на другому місці стоїть курс обміну потрібної пари. І саме цей параметр можна дуже швидко підібрати — варто лише вибрати потрібні валютні пари, і ви отримаєте список найбільш вигідних курсів обмінників для цих пар. Погодьтеся, це зручно.

Статистика на Bestchange оновлюється кожні двадцять секунд — таким чином актуальність виведеної інформації завжди високому рівні. На такому ж рівні проводиться прийом нових обмінників — кожен з них ретельно перевірятися.

Не можна також не згадати про програму BestMonitor (CourseMon) — аналізаторі-калькуляторі валют, який встановлюється під Windows і звільняє від відвідувань сайту Bestchange. Ця програма безкоштовна і для її встановлення не потрібно реєстрації. Крім того, вона не містить реклами, банерів і інших подібних речей, які часто зустрічаються в безкоштовних програмах.

Огляд завершено. Сподіваюся, він стане вам у пригоді, як у свій час Bestchange допоміг мені визначитися з вибором обмінника.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!