В якому магазині найбільше статей. Де купувати статті для сайту

74

Як відомо, просування статтями з посиланнями передбачає наявність самих статей. Їх можна написати самому, можна купити або замовити написання. Одним з місць, де можна купити готову статтю, є магазини контенту. Погодьтеся, цікаво дізнатися, в якому магазині найбільше статей.

При просуванні сайту статтю, в принципі, можна замовити на будь-якій біржі статейного просування безпосередньо у вебмастера. Але мій особистий досвід підказує, що такий варіант не самий оптимальний — буде добре, якщо вебмастер співпрацює з професійним копірайтером. Але часто власники сайтів пишуть статті самі, намагаючись урвати зайву копійку, і в більшості випадків пишуть бог знає що. Хрень, в загальному.

В магазинах чи на біржах, що спеціалізуються тільки на текстах, цього апріорі немає. Ви можете отримати зразок купується статті у вигляді декількох абзаців, дізнатися її основні характеристики — нудоту слів, відсоток води і унікальності, і т. д. На додачу до цього, на біржах завжди є новачки, ціни яких дуже привабливі. Під новачками маються на увазі новачки бірж, а не копірайтингу (хоча часом це співпадає) — їм потрібно набрати рейтинг, звідси і привабливі ціни. Врешті-решт, у серйозних магазинах є арбітражні суди, і якщо стаття виявилася з помилками, то купівлю можна оскаржити. Такі неприємні ситуації трапляються вкрай рідко, але іноді все ж відбуваються у вигляді невірної розстановки знаків пунктуації.

Показником популярності магазину є кількість продаваних копірайтерами статей. До нас це має саме пряме відношення — чим більше статей, тим за логікою нижче повинні бути і ціни, хоча багато що залежить від тематики матеріалу.

Список магазинів з кількістю продаваних у них статей

Пропоновані цифри, зрозуміло, відносяться до часу публікації статті. Але справа в тому, що всі гравці на полі продажу статей давно зайняли свої місця. Тому, якщо щось і зміниться з часом, то кардинальних змін ймовірно не буде. Ні, в чисельному відношенні, вони, безумовно, будуть, але ось пропорції навряд чи зміняться. Дивимося.

МагазинКількість статей
1textsale.ru232480
2etxt.ru191545
3copylancer.ru60884
4texttrader.ru35360
5advego.ru28983
6neotext.ru22750
7textovik.su820
8wmzona.com800
92polyglot.com90
10text.ruзакритий

Цифри перед вами, вирішуйте, де купувати статті для сайту. Хочу лише звернути увагу на чотирьох останніх членів списку. Якщо textovik.su можна назвати повноцінним магазином — у нього відмінний дизайн та функціональність, але просто мало статей, то wmzona.com як-то не викликає бажання працювати. Про 2polyglot.com я взагалі мовчу — така кількість статей магазину мати недозволено. Хоча існуюче положення справ зрозуміло — обійти або хоча б просто потіснити монстрів першої частини списку неможливо.

Що ж стосується text.ru, то цього шанованого сервісу був досить непоганий магазинчик. Ймовірно, керівництво зрозуміло неспроможність конкуренції і вирішила його закрити. Решта статті в ньому ще продаються, але рано чи пізно вони зникнуть.

Допомогла стаття? Помогитие і ви розвинутися сайту, опублікуйте посилання!